gazetemag tv

ŞOK! İbrahim Kutluay, arabasını muhabirlerin üzerine sürdü

Eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay, Edwina Sponza ile birlikte çıktığı bir mekanda kendisini bekleyen basın mensuplarını atlatabilmek için otomobilini gazetecilerin üzerine sürdü.

İbrahim Kutluay, kendisine şiddet uyguladığı iddiasıyla hakkında uzaklaştırma kararı aldıran Edwina Sponza ile geçen ay bir kez daha barışmıştı. Eski Milli basketbolcu, uğruna 14 yıllık eşi Demet Şener’den boşandığı Edwina Sponza ile son olarak Ortaköy’de baş başa yemek yedi.

Bir küs bir barışık ilişki yaşayan Kutluay ile Sponza çıkışta mekanın ön kapısında bekleyen muhabirleri gördü ve tekrar içeri girdi. Daha sonra sevgilisiyle birlikte mekanın garaj kapısından çıkış yapan İbrahim Kutluay, soruları cevapsız bırakırken aracının muhabirlerin üzerine sürünce tepki çekti.

blank

Öte yandan Edwina Sponza’nın parmağındaki yüzük dikkat çekti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.