gazetemag tv

ŞOK! Hadise, Instagram’da takipçi mi satın aldı?

Instagram’da 10 milyon takipçisi sayısına ulaşan Hadise’nin takipçi satın aldığı iddiaları gündeme geldi.

Hadise, Instagram’da 10 milyon takipçiye ulaşmış ve konserinde çektiği bir video ile bu durumu kutlamıştı. Güzel popçu, Müge Anlı’nın canlı yayında ele aldığı Büyükşen ailesinin cinayetiyle ilgili, “Senin evin yok ki, sen beni çıldırtmak mı istiyorsun?” şeklinde verdiği tepkiyi kendisine göre uyarlayarak esprili bir dille, “Senin Instagram’da 10 Milyon takipçin yok ki! Sen beni çıldırtmak mı istiyorsun? Senin Instagram’da 10 Milyon takipçin Y-O-K! Ama benim var. 10 Milyon’a sesleniyorum buralarda daha çok eğleneceğiz.” demişti.

“Sayfalarını yorumlara kapatan Hadise 10 milyona nasıl ulaştı? “

Hadise hakkında şoke eden bir iddia ortaya atıldı. Şarkıcının takipçilerinin organik olmadığı ve Hadise’nin takipçi satın alarak 10 milyona ulaştığı konuşuluyor. Bir sosyal medya kullanıcısı “Cem Yılmaz 4.4, Can Yaman 5.4, Demet Akalın 8.4 takipçiye sahipken sayfalarını yorumlara kapatan Hadise 10 milyona nasıl ulaştı? ” diye sordu. Hadise’den ise iddialara henüz herhangi bir yanıt gelmedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler