ŞOK! Güvenlik uzmanı Mete Yarar’a silahlı saldırı

Güvenlik uzmanı Mete Yarar Kadıköy Suadiye’de iki kişinin silahlı saldırısına uğradı. Yarar saldırıdan yara almadan kurtuldu.

Güvenlik uzmanı Mete Yarar’a yönelik saldırının oğlunun alacak verecek meselesi nedeniyle gerçekleştiği iddia edildi.

Alınan bilgiye göre, Yarar’ın oğlu Gurur Zafer Yarar’ın Suadiye’de bulunan mimarlık ofisinde eski ortağından 100 bin lira alacağı olduğu ve bu borca karşılık senet aldığı öğrenildi.

Yarar’ın oğlunu arayan kişilerin borçlarını ödeyeceklerini söyledikleri ve senetleri geri istedikleri, oğlu yerine görüşmeye gelen Mete Yarar ile Suadiye’de buluştukları belirtildi.

Bir kafede gerçekleşen görüşmenin ardından iki şüphelinin Yarar’ın elindeki senetleri alıp masadan kalkarak kaçmaya çalıştıkları, kaçarken de Yarar’a ateş ettikleri tespit edildi.

Yarar’ın ise kovalamaca esnasında havaya ateş ettiği iddia edildi.

Mete Yarar’ın Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince ifadesi alındı.

Olay yerinden kaçan ve kimlikleri tespit edilen şüphelileri yakalama çalışmaları sürüyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.