ŞOK! Google Haritalar uygulamasına bakarken karısının aldattığını gördü

Peru’nun Lima şehrinde bir kadın, sevgilisiyle bir bankta otururken Street View’a yakalandı. Kadının belli belirsiz görünen yüzü, kocasının onu Google Haritalar'dan tanımasına engel olamadı.

Daily Express’in haberine göre eşinin görüntülerine rastlayan koca, karısını giydiği kıyafetlerden tanıdı. İsmi açıklanmayan kadın, sevgilisiyle birlikte oturduğu bankta görüntülendi.

Eşine Street View’da rastlayan koca, görüntülerden sonra karısıyla yüzleşmeye karar verdi. Ne yazık ki bu itiraf ilişkilerinin dağılmasına ve boşanma belgelerinin imzalanmasına yol açtı. Belki de Google Street View olmasaydı ikilinin ilişkisi sonsuza kadar gizli kalacaktı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.