gazetemag tv

ŞOK! Göbek deliğini aldırdı, gözlerine mavi mürekkep enjekte ettirdi

Göbek deliğini aldırdı, gözlerine mavi mürekkep enjekte ettirdi, dilini kestirdi…

Sosyal medyada her gün bir çılgınlık görmek artık sıradan bir olay. Ama bu kadarına pek az rastlanıyor. Grace Neutral adıyla tanınan İngiliz dövme sanatçısı, görüntüsünde inanılmaz değişikliler yaptı.

Vücudunun pekçok yerinde dövmeler olan 25 yaşındaki Neutral, gözlerinin akına da mavi mürekkep enjekte ettirdi. Genç kız dilini de kestirerek iki parçaya ayırdı.

Kendini “başka bir dünyadan gelmiş gibi” diye tanımlayan Grace Neutral, geçen yıl Londra Moda Haftası’nda Ashley Williams’ın tasarımlarını tanıttığı defilede podyuma çıkarak adını duyurmuştu.

Bu süreci de şöyle anlattı: “Dövme yaptırırken uzandığım yatağa uzandım. karın bölgemi uyuşturdum ve göbek değilimi çıkardılar.” Canının acısı biter bitmez ortaya çıkan görüntüden çok memnun olduğunu da sözlerine ekledi genç kız. Görüntüsünü modifiye ettiğini söyleyen Grace Neutral, bununla da yetinmedi. Göbek deliğini de operasyonla aldırdı.

Grace Neutral1

Grace Neutral2

Grace Neutral3

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.