ŞOK! Fahriye Evcen, Neslihan Atagül’ün gelinliğini mi kopyaladı?

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti bugün dünya evine girdi. Ancak Fahriye’nin giydiği gelinlik ve saç modeli Neslihan Atagül’ünkilere benzemesi, Fahriye Evcen’in Neslihan Atagül’ü kopyalıyor yorumlarına yol açtı.

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit muhteşem bir düğün ile dünya evine girdi. Sait Halim Paşa Yalısında düzenlenen görkemli düğüne çok sayıda ünlü katıldı.

Ancak gözler, çiftin daha önce büyük bir kavga yaşadığı Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül çiftini aradı ama çift düğüne katılmadı.

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çiftinin düğününe katılmamış ve gerekçe olarak da o tarihlerde yurt dışında olmalarını göstermişti.

FAHRİYE, NESLİHAN’IN KOPYASI GİBİ

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinin düğün kareleri sosyal medya da paylaşıldıktan sonra, Fahriye Evcen’in gelinliği geçen yıl Kadir Doğlu ile evlenen Neslihan Atagül’ün gelinliğine olan benzerliği ile dikkat çekti.

blank

Gelinliğin yanı sıra, Fahriye Evcen’in saç modelinin Neslihan Atagül’ün saç modeline olan benzerliği de gözlerden kaçmadı.

blank

Fahriye’nin giydiği gelinlik ve saç modeli Neslihan Atagül’ünkilere bu kadar benzemesi, Fahriye Evcen Neslihan Atagül’ü kopyalıyor mu iddalarını beraberinde getirdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.