gazetemag tv

ŞOK! Cem Yılmaz: Haluk Levent’in büyük vurgununu yakında haberlerde görürsünüz!

Cem Yılmaz’dan Haluk Levet’e çok ağır itham…

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Zorlu PSM’de verdiği gösterisinde ortaya çok büyük bir iddia attı. Cem Yılmaz, Haluk Levent’in aslında dolandırıcı olduğu imasında bulunarak “Büyük vurgun yakında sinemalarda” ifadesini kullandı.

Cem Yılmaz’ın bu şok açıklaması sosyal medyaya hızlı düştü. Bir çok takipçi bu sözlerin şaka için söylendiğini belirtse de bazı takipçiler bu konuda böyle şaka olmaz cevabını da verdi. Bu yaşanan olay karşısında Haluk Levent’de Cem Yılmaz’a yine sosyal medyadan seslenerek “Sevgili Cem Yılmaz hepimiz seni çok seviyoruz. 3 ayrı kişi yanlış duymuş olabilir mi? Yanlış oyunu izlemişlerse özür dilerim. Değilse lütfen “yakında” olmadan şimdi tüm ülkeye açıklar mısın “vurgun” u? 1 tl lik var ise şerefim üzerine ülkeyi terk edeceğim. Lütfen yazar mısın.” ifadelerini kullandı ve Cem Yılmaz’ın bu açıklamasına cevap istedi. Cem Yılmaz’dan ise konuyla ilgili henüz bir cevap gelmedi.

 

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.