ŞOK! Bu sözler Gülben Ergen’e mi? Defol git çöplüğüne

Elif Erol Erdoğan’ın bu sözleri Gülben Ergen’e mi? Defol git çöplüğüne..

Mustafa ve Yılmaz Erdoğan’ın küçük kardeşleri Deniz Erdoğan’ın eşi Elif Erol Erdoğan’dan ilginç paylaşım.

Oyuncu Elif Erol bugün twitter hesabından yaptığı paylaşımlarla tüm dikkatleri üzerine çekti.

Gülben Ergen’le arasının iyi olmadığı ve görüşmediği iddia edilen Erol, sosyal medyadan yazdığı sözlerle adeta olay yarattı. Magazin kulislerinde Elif Erol’un o sözleri yazarak Ergen’e göndermede bulunduğu konuşuluyor.

Öte yandan Seren Serengil de Ergen’i eski sevgilisini elinden almakla suçlamıştı. Erol mesajıyla Serengil’e destek çıktı ve ‘bazı insanlar namussuzdur’ sözüne dikkat çekti.

İşte Erdoğan’ın attığı o olay tweetler,

ÖMRÜN BOYUNCA SEVİLMEYECEKSİN!

“Seren Serengil’i eskiden beri takip ederim. Naif, efendi ve çok tatlıdır. Kendi gibi ruhu da güzel kadın…”

“Namus denen bir şey vardır ve bazı insanlar namussuzdur. Kabe’nin örtüsünden yutsa yine temizlenemeyecek derece olanları tanıdım. #anonim”

“Ömrüm boyunca sevilmeyeceksin, nefret bile bir sıfattır sana. Hiçbirşeysin, defol git çöplüğüne ve kendini orada akla, pakla, çöpsün çöp”

“Aile dediğin samimi olmaktır, göstermelik olmamaktır#bizgerçekbiraileyiz#ailem#canlarım#evim”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.