ŞOK! Bu kasaba Facebook üzerinden satışa çıkarıldı

İtalya’nın San Sossio Baronia bölgesinden sorumlu Belediye Başkanı Francesco Garofalo, kasabayı Facebook üzerinden satışa çıkardı. Çinli zengin yatırımcılar aradığını belirten Başkan Garofalo, bin 700 kişilik kasabanın devredilmesinin ardından hizmete devam etmeye hazır olduğunu ifade etti. Kasabanın AC Milan ya da Inter’den daha ucuza mal olacağına dikkat çeken Garofalo, gelirin ise çok daha fazla olacağını belirtti. Puglia ve Campania arasında yer alan kasabanın denizden 650 metre yüksekte ve ağaçlarla kaplı olduğunu kaydeden Garofalo, “Yatırımcılar, paraları karşılığında büyük bir turist potansiyelinin yanı sıra geniş bir yeşilliğe de sahip olabilir” diye konuştu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.