ŞOK! Ata Demirer’in kadın arkadaşları Asmalımescit’te terör estirdi

Ata Demirer’in kadın arkadaşları Asmalımescit’te terör estirdi. Tehditler savuran güzellerden biri gazeteciyi tokatlamaya çalıştı.

Heykeltıraş bir güzelle evine girerken görüntülenen Ata Demirer, gecelerde yine başroldeydi. Bu kez kız arkadaş grubuyla Asmalımescit’te objektiflere yansıyan komedyen, kameralara gülücükler dağıtırken kadın arkadaşları ise adeta terör estirdi. Gecenin finalinde kızlara mekâna geri dönmeleri konusunda uyarıda bulunan Demirer, heykeltıraşçı arkadaşıyla çıkan aşk dedikodularına “Siz her eve girdiğim bayan arkadaşımı sevgilim mi zannediyorsunuz? Eğer öyle olsaydı apartmanın kapıcısı benim sevgilim olurdu. Sadece arkadaşım bende kaldı” karşılığını verdi.

FOTOĞRAFLARI SİLİN

Komedyen hayatında kimse olmadığını altını çizdikten sonra taksiye binip uzaklaştı. Kız arkadaşları ise fotoğrafların silinmesi için gazetecilere tehditler savurdu. Hatta sarışın bir güzel, sinirlerine hakim olamayarak bir gazeteciyi tokatladı.Akşam

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.