Siyah Beyaz Aşk’da Aslı’yla Ferhat’ın kafa seslerinden herkese gına geldi

Kanal D’nin reytingleri çok yüksek olmasa da sosyal medyada fenomen dizisi Siyah Beyaz Aşk’in 23. bölüm 2. fragmanı izleyenleri kızdırdı.

Başrollerini Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol’un paylaştığı dizide, Aslı’yla Ferhat’ın kafa seslerinden herkese gına geldi.

Özellikle son iki haftadır birbirlerine söyleyemedikleri her şeyi içlerinden geçiren ikilinin kafa seslerini duymak izleyenlerin artık hiç hoşuna gitmiyor.

Bebeği aldırmayan ve Ferhat’a bunu söylemeyen Aslı, kendi içinden konuşunca izleyenler buna daha fazla tahammül edemedi.

İzleyenler bu durum için; “Gına geldi artık bu kafa seslerinden!”, “Herkes içine içine konuşuyor!”, “Artık çok sıkıldım dışlarından konuşmamalarına!”, “Hayaller hayaller bıktık!”, “Bir de birbirinizin yüzüne konuşsanız!” gibi yorumlar yaptılar.

Neler olacağını, Aslı’nın bebeği söyleyip söylemeyeceğini hep birlikte göreceğiz.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.