Siopis’e tokat atan Larin’den ilginç savunma! “Kendimi kaybettim”

Trabzonspor maçında Siopis’e tokat atan Beşiktaş’ın yıldızı Cyle Larin, özür diledi. Larin, “Kendimi kaybettim. Ne yaptığımı sonradan fark ettim” dedi.

Beşiktaş’ta Cyle Larin, Trabzonspor maçında kendisini formasından çeken Siopis’e tokat atıp kırmızı kart görmesiyle ilgili olarak özür diledi.

KIRMIZI KART GÖRDÜ

70’de oyuna girip 79’da atilan Larin, takımının pozisyonları yakaladığı anda kırmızı kart görerek büyük sorun yarattı. Fanatik’teki habere göre; ceza alması beklenen Cyle Larin, soyunma odasında jet hızıyla özür dilediği öğrenildi.

“SONRADAN FARK ETTİM”

Larin’in takım arkadaşlarına ve hocasına, “Bir an kendimi kaybettim. Ne yaptığımı sonradan fark ettim. Çok üzgünüm ve kendime yakıştıramadım. Özür dilerim” dediği aktarıldı.

ÖZÜR KABUL EDİLMEDİ

Teknik Direktör Valerien Ismael’in, “Bunu kabul edemeyeceğim. Hareketi yaptığın oyuncudan özür dile. Beşiktaş özel kulüp. Centilmenliği ile herkese örnek olmalı” dediği ifade edildi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.