Sinoz Kozmetik, kendi olmayı seçen, tutkularının peşinden giden tüm kadınlara sesleniyor

Sinoz’un Güneş ürünleri ile ışıltılı bir cilde sahip olma hayaliniz, yeni reklam filminde gerçeğe dönüşüyor!

YouTube video

Sinoz Kozmetik yeni reklam filmi ile; kendi olmayı seçen, tutkularının peşinden giden, hayatı doya doya yaşamayı hak eden ve başarıyı kendisine yakıştıran tüm kadınlara sesleniyor.

Her cilt tipine özel yüksek koruma ve bakım sağlayan güneş kremleri için yeni bir reklam filmi hazırlayan Sinoz, doğallığa ve özgünlüğe vurgu yapan reklam filminde 4 farklı model ile çalıştı. Bu 4 modelin farklı cilt tiplerini ve farklı duygu durumlarını yansıtarak hayat verdiği yeni reklam filmi; özellikle doğallık, özgüven ve güneşi kıskandıracak enerji gibi göz alıcı duyguları harekete geçiriyor.

Sinoz; doğal ve etkili içerikleri ile cildinizi besleyerek, en aydınlık tarafınızı ortaya çıkarıyor. Kendinizi sevin, hayallerinize koşun, kendinize güvenin ve en iyi versiyonunuzu keşfedin mesajıyla güneşi korkusuzca karşılamaya davet eden Sinoz güneş ürünleri sadece cildinizi değil, hayallerinizi de besliyor.

Sinoz Kozmetik, benzersiz formülüyle cildinizi nemlendirir, canlandırır ve güneşin zararlı etkilerinden koruyarak eşsiz cildinize hak ettiği göz kamaştırıcı ilgiyi gösterir.

Rutin bir bakımı göz kamaştıran bir ışıltıya dönüştüren Sinoz Kozmetik, “Işıltın Yüzüne Yansır” söylemiyle bu yaza da güneşi kıskandıran görkemli bir giriş yapıyor! Cildinizdeki en güzel ışıltıyı ortaya çıkarırken, size tutku ve enerji verdiği mesajıyla yazı müjdeleyen reklam filmi tüm ulusal kanallarda yayında.

Reklam Künyesi

Marka: Sinoz Kozmetik

Marka Grubu: Yasin Çörekçi, Emel Demir, Ebru Bakanay

Yapım: The Klishe

Yapım Tasarım Grubu: Simla Canpolat, ,Rüya Umutlu, Gözde Ata, Selena Demirtaş

Yapımcı: The Klishe

Yönetmen: Osman Emre Çelik

Görüntü Yönetmeni: Eren Yıldız

Sanat: Sinem Şan

Prodüktör: Mesut Emre Yılmaz

Post Prodüksiyon : Postlab

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.