gazetemag tv

Sinem Kobal dizisi için bunu yaptı

Ünlü oyuncu Sinem Kobal, Analar ve Anneler dizisi için uzun yıllardır görmeye alışık olduğumuz saçlarını kestirdi.

Ay Yapım imzalı ‘Analar ve Anneler’ dizinde dengeler değişiyor! Dizinin 5 yıllık zaman atlamasıyla ekrana gelecek yeni bölümünde dahil olacak yeni karakterler kadar Zeliha ve Kader’in değişen dünyaları da izleyiciyi çok şaşırtacak.

Analar ve Anneler’in yayınlanacak 6.bölümünde Zeliha, Kader, Tahsin ve Mustafa’nın birbirlerinden habersiz yaşadıkları yıllar ardından geçirdikleri çarpıcı değişimler ekrana gelecek.

YENİ İSİMLER DAHİL OLDU!

Kadroya dahil olan Bestemsu Özdemir varlıklı bir ailenin kızı Sevgi’ye, usta oyuncu İpek Bilgin ise Sevgi’nin annesi İsmet karakterine hayat verecek.

Kıvanç Kasabalı’nın mimar Selçuk karakteriyle ekrana geleceği dizinin yeni bölümlerinde aynı evlat için savaş veren iki annenin mücadelesi ekrana damgasını vuracak. Zeliha ve Kader’in yürek burkan hikayesi izleyenlere “doğuran mı yoksa büyüten mi anne” sorusunu sorgulatacak.

80’li yılların ilk izleri…

Dizinin geçtiğimiz hafta ekrana gelen beş yıllık zaman atlaması için mekan ve kostümlerde de değişikliklere gidildi. 1978 yılından itibaren devam edecek hikayenin geçtiği dönemin ruhunu birebir yansıtmak için büyük bir titizlikle araştırmalar yapan dizi ekibinin kurduğu yeni dünya izleyenlerin büyük beğenisini kazanacak. 80’li yılların ilk izlerini ekrana taşıyarak izleyenlere nostalji yaşatacak dizide evlere gelen telefon ve televizyonlar dikkat çekecek. O dönemin önde gelen varlıklı ailelerinin sahip olduğu gösterişli otomobiller de dizide yer bulacak.

SİNEM KOBAL DİZİSİ İÇİN BUNU YAPTI

Sinem Kobal, canlandırdığı Zeliha karakterinin değişimi için uzun yıllardır görmeye alışık olduğumuz saçlarını kestirdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.