Sinan Öksüztepe “Hayatım bir savaşsa ben Rambo gibiyim”

Sinan Öksüztepe, Rambo şarkısının hikayesinin ’’Hayatım bir savaşsa ben Rambo gibiyim’’ sözü ile başladığını ve zorluklara karşı koymamız gereken zamanlar için bu şarkıyı yazdığını dile getiriyor.

Öksüztepe, şarkılarında anlatma kaygısının olduğunu ve bugüne kadar yazdığı şarkılarda kendi problemlerine ve toplumun sorunlarına değinmeye çalıştığını söylüyor.

‘’KENDİMİ BİLDİM BİLELİ MÜZİĞİ SEVİYORUM’’

2011 yılından beri rap müzikle uğraştığını söyleyen Sinan Öksüztepe, kendimi bildim bileli müziği seviyorum diyor ve 2018 yılına kadar amatör kayıtlar alarak müziğe devam ettiğini sonrasında Hangar Yapım’la anlaşıp bunu profesyonel anlamda hayata geçirdiğini sözlerine ekliyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.