gazetemag tv

Sinan Akçıl’ın yaptığı soğuk Adriana Lima esprisi kimseyi güldüremedi

Deprem sırasında bir mekanda eğlendiğini belirten Sinan Akçıl, yaptığı soğuk espriyle kimseyi güldüremedi.

Sinan Akçıl, önceki gün Türkbükü Çilek Beach’te sahne aldı. Performans öncesi muhabirlerle bir araya gelen şarkıcı, depremle ilgili, “Hepimize çok geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın” dedi.

Meslektaşlarının sahnelerini iptal etmelerine yanıt veren Akçıl, “Şükür ölen veya yaralanan yok, hayat devam ediyor” diye konuştu.

“BEN ADRİANA LİMA’YI DÜŞÜNDÜM”

Deprem sırasında bir mekanda eğlendiğini belirten Akçıl, “Hemen otele geldim, bana büyük bir balkon verdiler ve sabaha kadar orada uyudum” dedi. Sallantı esnasında son sevgilisini düşündüğünü belirten Akçıl, “Ayrılık mı var?” sorusu üzerine “Çok şükür her şey yolunda, ben Adriana Lima’yı düşündüm” diyerek espri yaptı. Vatan

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.