Şilan Makal: Serenay Sarıkaya’yı beğeniyorum

Yeni Gelin dizisinin Dilan’ı Şilan Makal, Serenay Sarıkaya’nın oyunculuğunu beğendiğini dile getirdi.

Nişantaşı’nda bir bayan arkadaşıyla yürürken objektiflere takılan Şilan Makal, oyunculuk eğitimi için sürekli geliyorum Nişantaşı’na şimdi oradan çıktım eve gidiyorum dedi. Yazın bir sinema filmi ile izleyicinin karşısına çıkacak olan güzel oyuncu, “Özel hayatım yok. Sadece işime verdim kendimi, çok güzel teklifler geliyor. Sinema filmide bunlardan biri çok içime sinen bir proje oldu. Partnerimde mükemmel ama şuan söyleyemem, görüşmeler sürüyor” diye konuştu. İyi bir oyuncu olmak için sürekli eğitim aldığını sözlerine ekleyen Makal, beğendiğiniz oyuncu var mı? sorusuna, “Eski neslin oyunculuğu bir başkaydı ama yeni nesil olarak, Serenay Sarıkaya çok iyi oyuncu. Serenay’ı beğeniyorum” diye cevap verdi.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.