Sıla: Yargının vereceği kararı saygıyla bekliyorum

Ahmet Kural ve Sıla davasının ilk duruşması bugün görüldü. Tarafların savunma yaptığı duruşmanın ardından açıklamalar peş peşe geldi. Sıla yaptığı açıklamada “Yargının vereceği kararı saygıyla bekliyorum” dedi.

Oyuncu Ahmet Kural’ın, şarkıcı Sıla Gençoğlu’na karşı “hakaret, tehdit ve kasten yaralama” suçlarından 5 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanmasına başlandı. 22 Nisan’a ertelenen davada taraflar savunma yaptı.

Duruşmanın ardından iki ünlü isim de açıklama yaptı. Ahmet Kural yaptığı açıklamada “Şahsıma yöneltilen iftiraların hiçbiri gerçek değildir. Zaten tüm suçlama iddialarını bilimsel raporlarla tek tek çürütüp, mahkemeye sunduk” demişti.

Bu açıklamanın ardından bir açıklama da Sıla’dan geldi. Sıla sosyal medyadan şu açıklamayı yaptı:

blank

” Adalete duyduğum güvenin arttığı bir sabahtı. Salt kendim değil, tüm şiddet gören kadınların adına arkasında durduğum davama gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederim. Ancak sanık ve avukatlarının mahkemede konuşulan doğruları basın önünde bükmesini de yadırgadığımı belirtmeliyim.Yine! Yargının vereceği kararı saygıyla bekliyorum” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.