gazetemag tv

Sıla ve Hazer Amani evleniyor mu?

Şarkıcı Sıla ve ünlü şef Hazer Amani, geçtiğimiz aylarda birlikte görüntülenmiş, uzun bir süre ilişkilerini yalanlayıp daha sonra açıklama kararı almıştı. O sıralar evli olan Hazer Amani, bu ilişkiyle birlikte eşinden de boşanmıştı. Şimdi ise dedikodulara göre şarkıcı Sıla ve Hazer Amani evleniyor.

Sıla ve Hazer Amani aşkında bomba iddia!Ünlü şarkıcı Sıla ve Şef Hazer Amani ilişkisi bir süredir magazin gündemini meşgul ediyordu. Bugün ortaya atılan bir dedikodu ise ünlü çiftin bir süre daha konuşulmasına sebep olacak. Dedikoduya göre Sıla ve Hazer Amani evleniyor. Ünlü çift nikahtan önce İtalya turuna çıktı. İtalya’da Hazer Amani’nin danışmanlık yapacağı bir restoranın menüsü için çalışacak olan çift arta kalan zamanlarda ise tatil yapacak. Şarkıcı Sıla’nın şef sevgilisi Hazer Amani yüzünden 4 kilo aldığı da konuşulan dedikodular arasında.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler