Sıla ve Hazer Amani aşkında son bomba!

Sıla ve ünlü şef Hazer Amani geçtiğimiz gece Beşiktaş’ta araç içinde sarmaş dolaş bir şekilde uyuya kalmış ve bu görüntüleri olay olmuştu. Gözler Hazer Amani’nin eşi Deniz Mumcuoğlu’na çevrilmişken bomba bir iddia daha ortaya atıldı.

2019 yılının ilk magazin bombası geçtiğimiz gece Beşiktaş’ta patladı ve büyük yankı uyandırdı. Şarkıcı Sıla ile Masterchef yarışması ile ünlenen ve binlerce kişi tarafından tanınan ünlü şef Hazer Amani sarmaş dolaş bir şekilde Sıla ile kendinden geçmiş halde uyurken objektiflere yakalandı.

Kırmızı ışıkta kameralara takılan ikilinin samimi halleri dikkatlerden kaçmadı. İkilinin önce birlikte yemek yediği daha sonra da Sıla’nın Nişantaşı’ndaki evine gittiği iddia edildi. O anları saniye saniye çeken gazetecilerin açıklamasına göre de Sıla’nın evine girerken kapıdaki güvenlik ile basın arasında arbede çıktı.

blank

EŞİ HER ŞEYDEN HABERSİZ

Parmağındaki alyansla tüm dikkatleri üzerine çeken Hazer Amani ise sessizliği bozan ilk taraf oldu. Görüntülerin magazin programlarına servis edilmesinin ardından konuşan Hazer Ameni eşinin her şeyden habersiz olduğunu söyledi.

Eşi ile Sıla’nın hiç tanışmadığını ve bu görüşmeden haberi olmadığını söyleyen Hazer Amani Sıla ile çok yakın arkadaş olduklarını ve aşk iddialarının çok saçma olduğunu açıkladı.

MEĞER PROJE İÇİNMİŞ…

Birlikte yakalanmalarına anlam yükleyenlere kızan Hazer Amani, ‘Sıla ile bir proje için bir araya geldik, birlikte yemek yedik o kadar zaten projenin detayları ortaya çıkar’ diyerek iddiaları bastırmaya çalıştı.

SILA’NIN MENAJERİNİN HABERİ YOK

Projenin detaylarını öğrenmek için Sıla’nın menajerine ulaşan basın mensuplarının aldıkları cevapla iyice kafaları karıştı. Menajerin böyle bir projeden haberi olmadığı söylemesi aşk iddialarını iyice alevlendirdi.

HAZER ŞEF’İN EŞİ HER ŞEYDEN HABERSİZ

Bu aşk bombasının patlamasının üzerine tüm gözler eş Deniz Mumcuoğlu’na çevrildi. Sosyal medya hesabını bu olaydan sonra kapatan Deniz Mumcuoğlu sessizliğe gömüldü. Kendisine ulaşmaya çalışan gazetecileri geri çevirdi.

MEĞER 1 AY ÖNCE EŞİYLE…

Hazer Amani’nin evli olması bu iddiaların en çok konuşulan tarafı oldu. Bugün ortaya atılan yeni bir iddiaya göre Hazer Amani ve 2013 yılında evlendiği eşi Deniz Mumcuoğlu 1 ay önce boşanmak için karşılıklı mahkemeye başvurmuş…

SILA’YA TAKİPÇİLERİNDEN BÜYÜK TEPKİ

Olayın günyüzüne çıkmasının ardından hala sessizliğini koruyan Sıla’ya ise takipçileri yorum yağdırdı. Evli bir adamla aşk yaşamasının kabul edilir bir şey olmadığını söyleyen takipçileri Ahmet Kural’ı haklı çıkardın diyerek ünlü sanatçıya sitem etti.

PEKİ ADI SILA İLE AŞK İDDİALARINA KARIŞAN HAZER AMANİ KİMDİR

Ane tarafı Türk, baba tarafı ise İranlı olan Hazer Amani, 1977 senesinde Ankara’da dünyaya geldi. Ortaöğrenimini TED Ankara kolejinde bitirdikten sonra lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Sosyoloji Bölümü’nde tamamladı.

Genç yaşlardan itibaren mutfağa ilgi duyan Hazer Amani, Güney Afrika’da Cordon Bleu’ya gitti ve 3 yıl aşçılık eğitimi aldı. Staj yaptığı yerde 4 yıl orada çalışarak baş aşçı olarak iş yerinden ayrıldı.

blank

Ardından bir otelde baş aşçı olarak çalışırken Yusuf Köksal ile tanıştı ve Türkiye’ye geldi. Bir gıda firmasının Türkiye şefi olarak çalışan Hazer Amani, 2011 yılında “En Yaratıcı Şefi” ödülünü aldı. Zaman zaman yemek programlarına konuk olan Hazer Amani, Kiraz Mevsimi dizisine de konuk olarak katılmıştı, ünlü şef asıl çıkışını ise MasterChef Türkiye yarışması ile yaptı. Hazer Amani, 2013 yılında hayatını Deniz Mumcuoğlu ile birleştirdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.