Sıla, İlker Kaleli’nin eski aşkı Burçin Terzioğlu’nun arkadaşı Sinem Kobal’ı sildi

Ünlü şef Hazer Amani ile yollarını ayırmasının ardından oyuncu İlker Kaleli ile aşk yaşayan Sıla, cephesinde yeni bir gelişme yaşandı. Burçin Terzioğlu ile yakın arkadaş olan Sinem Kobal’ı Sıla, sosyal medyadan takip etmeyi bıraktı. Sinem Kobal ve eşi Kenan İmirzalıoğlu, Sıla ile Hazer Amani’nin düğününe katılan isimlerdendi.

TV8’de ekrana getirilen MasterChef yarışmasında bir dönem jüri olarak yer alan Hazer Amani ve Sıla arabada sarmaş dolaş görüntülenmesinin ardında sürpriz bir kararla nikah masasın oturdu. Ancak çiftin evliliği kısa sürdü. İkili Ocak ayında anlaşmalı olarak tek celsede boşandı.

blank

Ünlü şarkıcı Sıla boşanmasının ardından Poyraz Karayel dizisiyle yıldızı parlayan İlker Kaleli’ye gönlünü kaptırdı. Bir süredir aşk yaşayan ünlü çift Sıla’nın Bodrum’da kiraladığı evde baş başa vakit geçiriyor.

Geçtiğimiz günlerde Sıla ve İlker Kaleli aşk dolu paylaşımda bulunarak ilişkilerini herkese ilan ederken yeni bir gelişme yaşandı.

Sıla, Kaleli’nin eski aşkı olan Burçin Terzioğlu’nun yakın arkadaşı Sinem Kobal’ı sosyal medyadan sildi. Sinem Kobal, eşi Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte Sıla ve eski eşi Hazer Amani’nin geçtiğimiz yıl evde gerçekleşen düğününe katılan sayılı isimler arasında yer almıştı.

Burçin Terzioğlu, geçtiğimiz günlerde verdiği röportajda eski sevgilisi Kaleli, hakkında ‘İlişkimiz bitti ama düşman değiliz. Dost olarak kaldık. Bununla ilgili çok konuşmaya gerek yok’ demişti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.