gazetemag tv

Sıla Gençoğlu ve Hazer Amani’nin o görüntüsü ortaya çıktı

Baş başa yemek yedikten sonra arabada sarmaş dolaş görüntülenen Sıla Gençoğlu ve Hazer Amani’nin lokantada çekilen fotoğrafları ortaya çıktı.

Ahmet Kural’dan şiddet gördüğü gerekçesiyle şikayetçi olan Sıla Gençoğlu, dün akşam ünlü şef Hazer Amani ile özel aracında sarmaş dolaş uyurken görüntülendi. Ünlü ikilinin arabadaki görüntülerinden sonra şimdi de lokantada yemek yediğini anların görüntüsü ortaya çıktı.

ARABADA SARMAŞ DOLAŞ GÖRÜNTÜLENDİLER

Geride bıraktığımız akşam Beşiktaş’ta trafikte seyir halinde görüntülenen aracın içerisinde Ahmet Kural’la yaşadığı şiddet olaylarıyla gündemde olan şarkıcı Sıla ve ünlü şef Hazer Amani vardı. İlk görüntülendiklerinde adeta yarı baygın bir şekilde görülen ikili kısa bir süre sonra içinde bulundukları aracın şoförü tarafından uyarıldı.

blank

BAŞ BAŞA YEMEK YEDİLER

Sıla ve Hazer Amani’nin magazin gündemine bomba gibi düşen görüntülerinin ardından ikilinin Sarıyer’deki bir et lokantasında baş başa yedikleri iş yemeğinin görüntüsü ortaya çıktı. Sıla’nın kameraya yansıyan görüntüsünde son derece samimi bir ortamda keyifli bir sohbet yaptığı görülüyor.

blank

AŞK İDDİALARINI YALANLADI

Evli olmasına rağmen Sıla ile sarmaş dolaş görüntülenen Hazer Amani, yaptığı açıklamada”Fotoğrafı yeni gördüm. Aşk iddialarının alakası yok. Bir proje hakkında destek almak için bir araya geldik. Yakında proje haberleri çıkacak ve öğreneceksiniz. Sıla beni Bomonti’ye bıraktı. Onun evine gitmedik.” dedi.

Sıla ile yakalanan ünlü şeften ilk açıklama!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.