Sıla Gençoğlu, aşk yaşadığını itiraf etti!

Şarkıcı Sıla Gençoğlu, Show TV ekranlarında yayınlanan ‘Hey Canlı’ programına özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalar yaptı. Gençoğlu, “Kendimi hiç bu kadar dinç hissetmiyordum. Güzel bir şey yaşıyorum” dedi.

Yeni şarkısı ‘Karanfil’in provaları için stüdyolarının kapılarının Ömür Sabuncuoğlu’na açan ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu, özel hayatına dair herkesin merak ettiği konuları ilk kez açıkladı.

SILA’DAN AŞK İTİRAFI

Şef Hazer Amani’yle olan birlikteliğini ilk kez açıklayan Sıla, “Kalbiniz dolu mu?” sorusuna “Benim kalbim hep dolu” yanıtını verdi.

blank

SESSİZLİĞİNİ ‘HEY CANLI’YA BOZDU

Sıla, Hazer Amani’yle birlikte olduğunu ilk kez açıklarken “Keyfim çok yerinde. Kendimi hiç bu kadar dinç hissetmiyordum. Güzel bir şey yaşıyorum’ yanıtını verdi.

Bir arabanın arka koltuğunda uyurken görüntülenen Sıla ve Hazer Amani, görüntülerin ortaya çıkmasının ardından aşk iddialarını yalanlamıştı.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.