Sıla dünya listesine Afrika’dan girdi

Sıla’nın babasının anısına yazdığı yeni şarkısı “Yağmur” Spotify dünya listesinde. Sıla, tüm Batı-Kuzey Afrika ülkelerini kapsayan New Music Friday Maghrep listesine 15. sıradan girdi…

Sıla ayrıca güçlü kadın sesleri bir araya getiren Spotify EQUAL Türkiye listesine de girdi.

Geçen hafta yayınlanan Yağmur ile güçlü kalemini bir kez daha ortaya koyan Sıla, bu şarkısını rahmetli babasının değerli hatırasına yazdığını söyledi.

blank

Minik bir notla şarkısını paylaşan Sıla yeni çalışmasıyla ilgili duygularını şöyle ifade etmişti: “Ben babam gittikten sonra yazdım. Siz dilediğinizce kendi dünyanıza salın. Çare bulunamayan durumlarda çaresizliğe ve her koşulda çare bulmaya alışmayı umuyorum. Hepimiz için. Yağmur yıkasın içimizi…”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.