Sıla, Bodrum konserinde sinekler yüzünden zor anlar yaşadı

Ünlü şarkıcı Sıla Bodrum konserinde sinekler yüzünden zor anlar yaşadı.

Sıla, Heybeden Şarkılar adlı turnesi kapsamında önceki akşam Bodrum’da konser verdi. Bodrum Antik Tiyatro’da verdiği konser büyük ilgi gören şarkıcı, yaklaşık 3 bin kişiye şarkılarını söyledi. Sıla, konser sırasında sinekler yüzünden zor anlar da yaşadı.

Harbiye Konserleri’nde 5 gün üst üste sahne alarak İstanbul seyircisine unutulmaz anlar yaşatan Sıla, Ege Turnesi kapsamında Bodrum’da da konser verdi.Bodrum Antik Tiyatro’da düzenlenen konseri yaklaşık 3 bin 500 Sıla hayranı izledi. Konserine Efe Bahadır ile birlikte başlayan Sıla, ‘Dön Demeyi Unuttum’ isimli şarkısı ile sahneye çıktı. Daha sonra ‘Dağınık Yatak’ ve ‘Sevişmeden Uyumayalım’ gibi sevilen parçalarını seslendirdi.

blank

Şarkıcı konser sırasında sinekler yüzünden zor anlar da yaşadı. Eliyle üzerindeki sinekleri uçurmaya çalışan Sıla, sonunda çareyi ayağa kalkmakta buldu. Şarkıcı, “Bari yerimden kalkayım, sinekler rahat bırakmıyor” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.