Sıla, ayrılığı böyle açıkladı!

Ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu, uzun süredir birlikte çalıştığı müzisyen arkadaşı Efe Bahadır ile yollarını ayırdıklarını açıkladı. Instagram hesabından duygusal bir yazı paylaşan Gençoğlu’nun, “Onun gömleğinde gözyaşlarımın çoğu, eli sımsıkı elimde. Sırtı sırtımda.” sözleri ise herkesi duygulandırdı.

Ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu, sosyal medya hesabı Instagram’dan yaptığı paylaşımda kendilerini “Siyam ikizi” olarak tanıttığı müzisyen Efe Bahadır ile yollarını ayırdıklarını açıkladı. Paylaşımında “Onun gömleğinde gözyaşlarımın çoğu” diyen Gençoğlu, herkesi duygulandırdı.

“5-10 CÜMLEYE SIĞACAK BİR ÖYKÜMÜZ YOK”

Dostu Efe Bahadır ile fotoğraflarını paylaşan Sıla, altına şu notu düştü: “Efe’ciğimle tam yirmi senedir tanışıyoruz. Okul koridorlarında koşup oynamışlığız çok. Hayatımız şarkıyla şiirle donatılmış, sandıklarımız hazine dolu. Onun gömleğinde gözyaşlarımın çoğu, eli sımsıkı elimde. Sırtı sırtımda. Kahkahalarla parlattık oturduğumuz evlerin camlarını. Her sehpada mum oldu yandı fikirler. Yani, öyle beş on cümlelik, buraya sığacak bir öykümüz yok bizim.

blank

“HER DAİM YAN YANA, CAN CANAYIZ”

“Bir ay evvel ‘Bana müsaade et, şehir, ülke gezeceğim fotoğraf çekeceğim, tek göz odaya kapanacağım, müzik yapacağım, olur mu? Birazcık bensiz çık sahneye’ dedi. Hem çok anladım, hem çok ağladım. O da çok ağladı. Ama imkanı olan da delirmesin mi canım! Hem havalanmak iyidir. Yenilikle döner gün. O yüzden bir süre sahnelerde ayrıyız. Sadece sahnelerde! Aklınıza yanlış bir şey gelmesin. Her daim yan yanayız, can canayız”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.