Sıfır Bir – “Bir Zamanlar Adana’da” Savaş’ı zor günler bekliyor

Seyircilerin, 5.sezonunun başlamasına gün saydığı Sıfır Bir – “Bir Zamanlar Adana’da” dizisinin yeni fragmanı, mücadelenin büyüyeceğinin sinyallerini veriyor. BluTV’nin fenomen dizisi yeni bölümleri 23 Ocak’tan itibaren izleyicilerle buluşacak.

Sıfır Bir – “Bir Zamanlar Adana’da” dizisinin yeni sezonunun başlamasına sadece günler kaldı. 5.sezondan yayınlanan yeni fragmanında, Savaş ve diğerlerini hem demir parmaklıklar ardında hem de dışarıda zor günler beklediği görülüyor.

blank
Sıfır Bir – “Bir Zamanlar Adana’da”

Gardiyanın göz açtırmayacağı, Hürriyet Mahallesi’nde tüm dengelerin alt üst olacağı dizinin yeni sezonunda herkes kendi canını ortaya koyarak bu savaşın içine girecek.

BluTV’nin, yayınlandığı ilk günden itibaren kısa sürede fenomene dönüşen dizisi Sıfır Bir – “Bir Zamanlar Adana’da”nın yeni sezonu 23 Ocak’ta başlıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.