Sıfır Bir – “Bir Zamanlar Adana’da” için geri sayım başladı

BluTV’nin fenomen dizisi Sıfır Bir – “Bir Zamanlar Adana’da” için geri sayım başladı. Beşinci sezonuyla izleyicilerle buluşacak dizinin yeni bölümlerinde çok daha çetin bir mücadele başlayacak.

Adana sokaklarında durumlar karışıyor, tansiyon giderek yükseliyor. BluTV’nin izlenme rekorları kıran dizisi Sıfır Bir – “Bir Zamanlar Adana’da”, verdiği kısa aranın ardından geri dönmeye hazırlanıyor.

23 Ocak’ta izleyicilerle buluşacak dizinin yayınlanan ilk tanıtımında Savaş’ın evini terk ederken ailesiyle birlikte uğradığı saldırı, beşinci sezonda hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağının sinyallerini verdi.

Kısa sürede Youtube’da trend videolar listesinde ikinci sıraya yükselen tanıtım videosunun finalinde yanarken görülen kişinin Savaş olup olmadığı büyük merakla beklenecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.