Sıfır Bir – “Bir Zamanlar Adana’da” ekibi ‘Sokağın Çocukları’ ile geliyor

BluTV’ye kilitleyen Sıfır Bir – “Bir Zamanlar Adana’da” ekibi, yepyeni bir diziyle geliyor: ‘Sokağın Çocukları’. 6 Şubat’ta dijital mecrada izleyicile buluşacak olan ve merakla beklenen özel yapımdan ilk tanıtım yayınlandı.

Sıfır Bir – “Bir Zamanlar Adana’da” ekibi Adana sokaklarını arşınlamaya devam ediyor. BluTV‘nin yeni özel yapımı ‘Sokağın Çocukları‘ , 6 Şubat ‘ta sevilen dijital platformda izlenebilirle buluşmaya hazırlanıyor.

blank
Sokağın Çocukları

Kanunların yetersiz kaldığı bir dünyada kendi adaletini sağlamak gerekli kalan gençlerin hikayesinin anlatılacağı diziden ilk tanıtım yayınlandı. Adana’nın arka sokaklarında soluksuz bir kovalamacaya tanıklık edeceği ‘Sokağın Çocukları‘nın tanıtımı merakı artırdı.

Sıfır Bir‘in sevilen oyuncularının yanı sıra yeni isimlerin de kadrosunda yer verir, kısa süre fenomene dönüşecek olan yapım, sadece BluTV‘de ekranlara gelecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.