Sıfır Bir – “Bir Zamanlar Adana’da” 4.Sezon 2.Teaser’ı yayınlandı

BluTV’nin fenomene dönüşen Sıfır Bir – “Bir Zamanlar Adana’da” dizisinin çekimleri son sürat devam ediyor. Dizinin yayınlanan ikinci teaser’ı merakı giderek artırdı.

İlk üç sezonu sadece blutv’de yayınlanan Sıfır Bir– “Bir Zamanlar Adana’da” dizisinin dördüncü sezonu için heyecanlı bekleyiş başladı. Adana’nın Hürriyet Mahallesi’nde yaşayan Savaş, Cio, Özgür, Cihat Sarsılmaz ve Anafor’un illegal olaylara karşı giriştikleri mücadelede neler yaşanacağı merak uyandırırken yeni sezondan ikinci teaser yayınlandı.

Çekimleri son sürat devam eden dizinin dördüncü sezonunda da grafiti, rap ve sokak kültürü hakim olacak. Ekibin haksızlıklara karşı sessiz kalmayacakları yeni sezonda izleyicileri yine aksiyon dolu anlar bekleyecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.