Sibel Can, Kıbrıs’ın vergi rekortmeni

KKTC Maliye Bakanlığı Gelir ve Vergi Dairesi’ne ünlüler 186 bin 471 TL’lik vergi ödedi. En yüksek gelir beyanını 119 bin TL ile Sibel Can yaptı.

Kıbrıs’ta sahne alan ünlülerin 2015 yılında KKTC’ye ödediği vergi beyanlarına AKŞAM ulaştı. Kıbrıs’a konser vermeye giden ünlü sanatçılar KKTC Maliye Bakanlığı Gelir ve Vergi Dairesi’ne toplamda 597 bin 888 TL’lik gelir beyan ederken, ünlü sanatçılar toplamda 186 bin 471 TL’lik verdi ödedi. En yüksek gelir beyanını yine 119 bin TL ile Sibel Can yaptı.

EBRU GÜNDEŞ 2. SIRADA

Can, 33 bin 666 TL vergi ödedi. Sibel Can’ı, sırasıyla 80 bin 666 TL gelir beyan eden ve 17 bin 444 bin TL vergi ödeyen Ebru Gündeş takip etti. Hadise ise beyan listesinde 55 bin TL’lik beyan ile üçüncü sırada yer aldı. Akşam

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.