Shakira, İspanya Hükümeti’nden 14,5 Milyon Euro vergi kaçırdı

41 yaşındaki Kolombiyalı şarkıcı Shakira, İspanya Hükümeti`nden vergi kaçırmakla suçlanıyor. İspanyol El Pais gazetesine göre sanatçının 14,5 milyon euro vergi borcu bulunuyor.

Dünyaca ünlü yıldız Shakira’nın başı vergi borçlarıyla dertte.Yıldız şarkıcının 14,5 milyon euro vergi borcu olduğu ve bu nedenle hakkında işlem başlatıldığı belirtildi.

BELGELER ÜZERİNDE KENDİNİ BAŞKA YERDE YAŞIYOR GÖSTERDİ

Shakira’nın 2011-2014 yıllarında Barcelona’da yaşarken belgeler üzerinde kendisini Bahamalar’da yaşıyor gösterdiği ve böylelikle vergileri ödemediği iddia ediliyor.

EN AZ 183 GÜN YAŞAYANLAR VERGİ ÖDEMEKLE MÜKELLEF

İspanyol kanunlarına göre en az 183 gün ülkede kalan kişiler küresel çapta elde ettikleri kazançlarından ötürü de vergi ödemekle mükellef.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.