Sezen Aksu yazdı Gülben Ergen söyledi

2020 yılına damgasını vuracak şarkılardan birisi Gülben Ergen’in sesi ve imzasıyla dinleyicileri ile buluştu.

Şiirle başlayan şarkı oldukça duygu dolu bir şekilde devam ediyor. ‘Bu benim hikayem benim hayatım Sevdaysa sevda çıktı ok yaydan’ sözleri oldukça beğeni toplayan şarkı müzikseverlerden de oldukça ilgi göreceğe benziyor.

Konu ile ilgili şahsi sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Gülben Ergen paylaşımında, “Hayatını sadece kendi iradesi ile, kendi ayakları üzerinde durarak yaşamaya karar vermiş bir kadının yol hikayesi Bu Benim Hayatım Sezen Aksu imzalı sözü, müziği ve dayanılmaz etkili o mektup okurken hissettiklerimi sizde hissedin… Aynı Ozan bir başka eserinde ‘Kolay olmayacak, elbet üzüleceğiz, mutlaka bir iz bırakacak’ diye seslenmişti bize.” ifadelerine yer verdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.