Sezen Aksu sizi 40 yıllık bir yolculuğa çıkartıyor

Sanat hayatında 40. yılını muhteşem bir sahne şovuyla süsleyen Sezen Aksu, 15-16 Ocak’da Volkswagen Arena’da yeniden seyirciyle buluşacak.

Temmuz ayında iki konserle Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde kapalı gişe bilet satışıyla 9 bin dinleyiciye ulaşan Sezen’li Yıllar kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için sahnede olacak.

Most Production’ın farklı disiplinlerden isimleri bir araya getirip hazırladığı Sezenli Yıllar’da bu sefer Türkiye’nin minik serçesinin arkasında sadece başarılı bir orkestra değil, ilginç fikirler, modern dans koreografileri, sosyal medyanın kullanıldığı, interaktif izleyicilerin de katılacağı görsel ve müzikal sürprizlerle dolu bir şovu ortaya çıkartan dev bir ekip var.

Sezen Aksu’nun 40 yıllık yolculuğa çıkarttığı şovun müzik direktörlüğünü Cenk Erdoğan yapıyor. Modern dansın Türkiye’deki en önemli ismi Zeynep Tanbay’ın koreografilerini yaptığı şovun sahne ve ışık tasarımını ise Cem Yılmazer üstleniyor. Serdar Altınçizme’nin prodüksiyon amirliğini üstlendiği şovun yönetmen koltuğunda gazeteci yazar Cüneyt Özdemir oturuyor.

Sezen’li Yıllar Türkiye’nin unutulmaz bestelerinin hikâyelerini canlandırırken kimi zaman sizi hüzünlendirecek kimi zaman ise enerjisi ile koltuklarınızda oturtmayacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.