Sezen Aksu sevdikleriyle birlikte 63. yaşını kutladı

Müzik dünyasının Minik Serçe’si sevdikleriyle birlikte 63. yaşını kutladı. Ellerine mikrofonu alan konuklar, Aksu için düşüncelerini söyledi. Yazdığı şarkılarla Türk Pop Müziği’ne unutulmaz eserler bırakan Sezen Aksu, Küçüksu’da bulunan çiftlik evinde 63. yaş günü yakın dostları ve ailesiyle birlikte kutladı. Bu özel günde Minik Serçe’yi oğlu Mithat Can Özer, kardeşi Nihat Yıldırım, eski eşi Ahmet Utlu ve Utlu’nun sevgilisi, Özcan Deniz, Emel Müftüoğlu yalnız bırakmadı.

İyi ki benim annemsin!

Basına kapalı gerçekleştirilen gecede davetliler ellerine mikrofonu alarak Aksu hakkındaki görüşlerini anlattı. Özer annesi için “Sen bana hem anne, hem aşk oldun. Benim deliliklerime katlandın. Benim iki annem var. Biri sen diğeri de Sezen Aksu. İyi ki benim annemsin, iyi ki benim Sezen’imsin” dedi. Aksu, Mithat Can’a “Sen manyaklıkları olan bir çocuk değilsin oğlum. Sadece ekstrem sporlara ilgin var ve benim yüreğim ağzıma geliyor” diyerek yanıt verdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.