Sezen Aksu sahnede gözyaşlarına engel olamadı

Sezen Aksu, önceki akşam “Sezen’li Yıllar” konseriyle sevenlerinin karşısına çıktı. Ünlü şarkıcı, seyirciler arasında Uzay Heparı’nın oğlu Kanat Heparı’yı görünce gözyaşlarına engel olamadı.

Sezen Aksu, “Sezen’lı Yıllar” konser serisinin sonuncusunu önceki akşam Volkswagen Arena’da verdi. Sanatçıyı dinlemeye gelenler arasında Sezen Aksu’nun hayatında önemli bir yer tutan ve 1994 yılında motosiklet kazasında yaşamını yitiren Uzay Heparı’nın oğlu Kanat Heparı da vardı. Aksu, genç adamı görünce repertuvarında yer alan “Masum Değiliz” şarkısını söyleyemedi.

Sanatçı, “Bu şarkıyı Meral Okay’la yazıp, Uzay Heparı ile besteledik. Bu şarkıyı yazarken, dünya halini anlamaya çalıştık. Şimdi bu şarkıyı söyleyemeyeceğim. Çok özür dilerim. Gerçekten müsaadenizle ihtiyacım var” diyerek hayranlarından affını istedi. Şarkıyı vokalistine söyleten Aksu, gözyaşlarına engel olamadı. Aksu, konserin finalini “Tanrının Gözyaşları” şarkısıyla yaptı. Şarkı bittikten sonra Aksu, gözyaşları içinde sahneyi terk etti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.