Şeyma Subaşı’nın sevgilisine tepki!

Yurtdışından Türkiye’ye geldikten sonra 14 gün karantina altında kalma kuralına uymadığı iddiasıyla gündeme gelen Şeyma Subaşı ve sevgilisi Guido Senia, Sağlık Bakanlığı’nın talimatıyla 14 gün karantinaya alınmıştı.

İsrail’den gelip 14 gün kuralına uymadan İstanbul’da gece gezmesine çıkan ve tepkilerin ardından test yapılıp eve gönderilen Şeyma Subaşı’nın İtalyan sevgilisi Guido Senia, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla karantina kararına isyan etti.

Guido Senia, ‘İki ülkede test yapılıp negatif çıkmama rağmen iki kez karantinada tutulan tek ben varımdır. Guinness kazanır mıyım?’ paylaşımıyla tepkilere neden oldu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.