gazetemag tv

Şeyma Subaşı, seksi paylaşımlar yapmaya devam ediyor

Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından seksi paylaşımlar yapmaya devam ediyor.

Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı, cesur sosyal medya paylaşımlarına devam ediyor. En son amuda kalkarak çekildiği pozu sosyal medya hesabından paylaşan Subaşı, hızını alamadı ve üstsüz pozunu da Instagram hesabından paylaştı. Sırtının komple açık olduğu pozu paylaşan Şeyma Subaşı, paylaşımın altına “Geriye bakman gereken tek zaman, ne kadar ileri geldiğini görmek” notunu düştü. Subaşı’nın bu paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni ve yüzlerce yorum geldi.

blank

Şeyma Subaşı üstsüz fotoğrafını paylaştı!

Acun Ilıcalı ile boşandıktan sonra İtalyan DJ Guido Senia ile birlikte olmaya başlayan Şeyma Subaşı, Youtube kanalından bir video paylaşmıştı. Videoda sevgilisine de söz veren Şeyma Subaşı, Senia’dan “Şeyma müthiş bir kadın. Tam bir ilham kaynağı. Hayatımızda olduğu için hepimiz çok şanslıyız” sözlerini duyunca çok mutlu olmuştu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.