Şeyma Subaşı: Dizi için vaktim yok

Geçtiğimiz yıl Fransa’da evlenen televizyoncu Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı anlaşmalı olarak yollarını ayırmıştı. Acun Ilıcalı ile evliliğini bitiren Şeyma Subaşı, Guido Senia ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Şeyma Subaşı, geçtiğimiz gün Bebek’te selfie çekerken objektiflere takıldı. Telefonunu bir an olsun bırakmayan Subaşı, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Maldiv ve Tel Aviv seyahatinden yeni geldiğini belirten Şeyma Subaşı, gitmediği yerler arasında Afrika olduğunu ve yakın zamanda oraya gitmek istediğini belirtti.

“DİZİ İÇİN VAKTİM YOK”

Gazetecilerin, “Oyunculuk teklifleri gelirse oynar mısınız?” sorusu karşısında Subaşı, “Dizi için çok vaktim yok, gezmekten çekimlere vakit ayıramam ama bir film olabilir. Nasıl olsa 1 ay falan çekiliyor. O bir ayda kendimi kapatırım. Çekimleri bitirir, dönerdim diye düşünüyorum” dedi.

“MAĞDUR OLAN KIZI OYNAMAK İSTERDİM”

“Peki hangi rolde kendinizi görmek isterdiniz?” sorusuna Subaşı, “Mağdur olan kızı oynamak isterdim” yanıtını verdi.

O SORUYA YANIT VERMEDİ

Geçtiğimiz günlerde Demet Akalın ile girdiği polemik hatırlatılınca susmayı tercih eden Subaşı, kesinlikle konuşmayacağını ifade etti ve başka soru hakkını kullanmak istediğini belirtti.

Subaşı’nın bu isteğini kırmayan basın mensupları, geçtiğimiz haftalarda magazin haberlerine konu olan ve gündemi oldukça meşgul eden kızı Melisa’nın içerisinde uyuşturucu madde olan içecek içtiği için hastanelik olduğu iddialarını sordu.

“HAKKIMDA ÇIKAN DEDİKODULARI SONRADAN ÖĞRENİYORUM”

Subaşı, o iddialara, “Büyük yalan, hem de çok büyük yalan. Zaten ben bunun dedikodusunun çıktığını 2 ay sonra öğrendim. Ben benim hakkımda çıkan iftira ve dedikoduları sonradan görüyorum. Allah’a şükür öyle bir şey yaşamadım. Melisa’nın velayeti ile ilgili bir durum değil bu çünkü Melisa’nın İstanbul’da kalıp okula gitmesi gerekiyor. Burada daha huzurlu kuzenleri ve ablalarıyla, daha iyiler” ifadelerini kullandı.

Gazetecilerin aşk hayatı ile ilgili sorulara ise teşekkür ederek cevap veren Subaşı, kendisini bekleyen aracı ile evinin yolunu tuttu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.