Seyhan Soylu’dan Gülşah Saraçoğlu’na olay gönderme

Ünlü iş insanı Gökhan göz 9 yaşına giren kızı Azranur ve 6 yaşına giren oğlu Gökalp in doğum gününü eski eşi,ailesi ve arkadaş çevresinin katılımı ile bugün Çekmeköy kutladı. Kutlamaya damgasını vuran olay ise Gökhan göz’ün sosyal medyada paylaştığı fotoğrafa Seyhan soylu tarafından yapılan yorum oldu.

Bir süre modacı Gülşah Saraçoğlu ile aşk yaşayan Gökhan göz ilişkisini sonlandırmış ve geçtiğimiz günlerde hayatıma giren insanlar tehdit ediliyor diyerek isim vermeden Gülşah Saraçoğlu’nu hedef göstermişti.

Doğum gününde paylaşılan aile fotoğrafına Seyhan soylu nun yaptığı “ Gökhan yemin ediyorum eşin var ya 40 tane o terzi den eder” yorumu takipçiler tarafından beğeni yağmuruna tutuldu.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.