Şevval Sam’dan ‘taciz’ tepkisi

Dizilere verilen üç haftalık süreyi dinlenerek geçirdiklerini belirten Şevval Sam, yeniden çekimlere başladıklarını söyledi.

2000 yılında Paris’te hayatını kaybeden sanaçtı Ahmet Kaya’nın hem eserlerinin hem de yaşamından kesitlerin de yer aldığı tiyatro oyunu ‘Hep Sonradan’ önceki akşam seyirciyle buluştu. Ahmet Kaya şarkıları Kardeş Türküler yorumuyla sahneye taşınırken, süpervizorluğu ise ünlü yönetmen Onur Ünlü üstlendi. Oyunu izlemeye gelen isimler arasında Leman Sam ile Şevval Sam da vardı.

“BU KONU DİZİYE ÇOK ZARAR VERDİ”

Dizilere verilen üç haftalık süreyi dinlenerek geçirdiklerini belirten Şevval Sam, yeniden çekimlere başladıklarını söyledi. ‘Yasak Elma’ setinde taciz olayıyla başlayıp karşılıklı atışmalarla mahkemeye kadar taşınan konu hakkında yorum yapmaktan kaçınan Sam, “Konu odağından çok saptı. Artık gündemimde bu konu hiç yok. Bu konuya gelene kadar konuşacak çok şeyimiz var. Şu an olay adli süreçte. Bu konu diziye çok zarar verdi” şeklinde konuştu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.