YouTube / gazetemag tv

Şevval Sam: Kötü kadını severek oynuyorum

“Yasak Elma” dizisinin kötü kadını Ender Aygun’u canladıran oyuncu ve şarkıcı Şevval Sam, önceki gün sahne kostümü için geldiği Nişantaşı’nda objektiflere takıldı.

Ayak üstü gazetecilerin sorduğu “Son zamanlarda yoğun bir şekilde çalışıyorsunuz. Hem şarkıcılık hemde oyunculuk işine nasıl yetişiyorsunuz?” sorusuna Şevval Sam,

“Çok severek işimi yaptığım için pek yorulmuyorum. Ben işimi severek yaptığım için pek bir çalışmıyorum gibi geliyor bana.

Müzeyyen müzikalin turnesi var ve benim kendi konserlerim var. Hepsini severek yapıyorum o yüzden yorulmuyorum” diye cevap verdi.

Dizide oynadığı kötü kadın karakteri hakkında ise “25 yıl oldu oyunculuk yapmaya başlayalı.

Farklı karakterde oynamak benim için bir zenginlik. Bu karakteri çok severek oynadığım için belkide bu kadar çok konuşuluyor.

Hayatta kötü olmadan kötüyü canladırmak benim için farklı bir deneyim olarak görüyorum” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.