Şevval Sam, 8 yıl aradan sonra ‘Bodrum Masalı’ diziyle ekranlara dönüyor

Oyuncu ve şarkıcı Şevval Sam, 8 yıl aradan sonra ‘Bodrum Masalı’ diziyle ekranlara dönüyor. Bodrum Masalı dizisiyle 8 yıl sonra oyunculuğa geri dönen Şevval Sam’dan “heyecan ve samimiyet” üzerine bir açıklama geldi. Sam, “Çok profesyonel bir ekiple çalışıyorum. Onların da desteğiyle setlere yeniden ısındım. Gerçekten heyecanlı bir iş” dedi.

”OYUNCULUĞU ÖZLEMİŞİM”

Yıllar sonra anne karakteri ‘Yıldız’ ile izleyici karşısına çıkacağını belirten ünlü sanatçı, “İlk kez 22 sene önce ‘Süper Baba’ dizisinin çekimlerinin yapılacağı gün 39 derece ateşim çıkmıştı. 8 sene sonra yine aynı heyecanı hissediyorum. Gerçekten oyunculuğu özlemişim” ifadelerini kullandı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.