“Sevmek Zamanı” atv’de başlıyor

Yapımını Süreç Film’in yapımcılığını Ali Gündoğdu-İsmail Gündoğdu’nun üstlendiği; yaz ekranına damgasını vuracak aşk hikayesi ‘Sevmek Zamanı’, 20 Haziran Pazartesi akşamı atv’de başlıyor.

Tanıtımlarıyla çarpıcı hikayesinden ipuçları veren ve büyük merak uyandıran ‘Sevmek Zamanı’; zamansız karşılaşan bir kadın ve bir erkeğin; imkansızlığın içinden doğan aşk hikayesidir ve kahramanlarımızın ait olduğu farklı dünyaların savaş alanına dönüşmesi kaçınılmaz olur.

Tesadüfi bir tanışmayla başlayan Firuze (Deniz Işın) ve Kağan’ın (İlhan Şen) aşk hikayesi; ortaya çıkan gerçeklere ve engellere direnecek.

blank

Yaz ekranında pazartesi akşamlarının favorisi olacak dizinin yönetmenliğini Yıldız Hülya Bilban-Ömer Aydın üstlenirken genel hikayede Yıldız Hülya Bilban-Ömer Aydın, senaryoda Nalan Merter Savaş, müziklerde ise Cem Öget imzası var.

‘Sevmek Zamanı’nın oyuncu kadrosunda İlhan Şen, Deniz Işın, Toprak Can Adıgüzel, Serenay Aktaş, Çağdaş Onur Öztürk, Nimet İyigün yer alıyor.

‘Sevmek Zamanı’ ilk bölümüyle 20 Haziran Pazartesi atv’de.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.