Sertab Erener ”Sertab’ın Oda Müziği” akustik konser turnesine Bursa’da start verdi

Türk pop müziğin usta ismi Sertab Erener, ”Sertab’ın Oda Müziği” proje kapsamında akustik konser turnesine Bursa’da start verdi.

Başarılı müzik kariyeri ve güçlü yorumu ile Türk pop müziğinin önemli isimlerinden Sertab Erener, 25 yıllık müzik kariyerindeki şarkılarının akustik sunumunu Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde Bursalıların beğenisine sundu. “Yalnızlık Senfonisi” şarkısıyla konserine başlayan Erener, dillere destan olan şarkılarını Burslılar ile birlikte söyledi.

Beyazlar içinde sahnede

Türkiye turnesini Bursa’da başlatarak Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde hayranlarıyla buluşan Sertap Erener, giyidiği beyaz kıyafetle de göz kamaştırdı. Erener Bursa’dan başladığı turnesine, 14 Mart’ta Ankara, 18 Mart’ta İstanbul, 22 Nisan’da İzmir’de devam edecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.