gazetemag tv

Sertab Erener, DasDas’ta müzikseverler ile buluşuyor

Türkiye’nin en önemli kadın vokallerinden Sertab Erener, Anadolu yakasının en önemli kültür, sanat ve eğlence merkezi haline gelen DasDas’ta müzikseverler ile buluşuyor. 19 Ocak Cumartesi günü gerçekleşecek 2000 kişilik konsere ilgi oldukça yoğun.

1992 yılından bu yana çıkardığı tüm albümlerle ve dünya çapındaki başarılarıyla müzikseverlerden büyük ilgi gören Türkiye’nin en önemli kadın vokallerinden Sertab Erener, 19 Ocak Cumartesi akşamı DasDas’ın Metropol İstanbul’da yeni açılan mekanında yaklaşık 2000 kişiye büyük bir konser verecek. DasDas’ın büyüyen yeni yerinde ilk kez sahne alacak olan Erener, sevilen şarkılarıyla müzikseverleri coşturacak.

Satışa çıktığı andan itibaren yoğun ilgi gören konserin biletleri tükenmek üzere.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.