Serkan Kaya, Kıbrıs Concorde Luxry Resort Otel’de sahne aldı

Arabesk müziğin güçlü sesi Serkan Kaya, Kıbrıs Concorde Luxry Resort Otelde sahne aldı ‘Gönül Bahçem’ şarkısıyla başlattığı müzik şölenine. Gece boyunca hit şarkılarının yanı sıra arabesk müziğe damga vuran eserler ve türkülerle müzikseverlere unutamayacakları bir gece yaşattı.

Serkan Kaya’nın ‘Bülent Özdemir Şarkıları’ albümünde seslendirdiği ‘Kaçak’ şarkısı ilk kez Kıbrıs’ta yankılandı. Kaya, yeni şarkısının heyecanını Kıbrıslı sevenleriyle paylaştı.

blank

Bir Maşallahınızı Alırım

Yeni çıkan ünlü sanatçıların video klibini izlediğini belirten Kaya ” klibi izliyorum sonra canlı sahnelerini, inanın şoka giriyorum, klipteki sesler ile canlı sahneleri arasında çok büyük fark var. Biz Allaha şükür klibimizde ve canlı sahnemizde sesimiz aynı onun için bir maşallahınızı alırım” diyerek canlı sahnelerinde seslerini beğenmediği sanatçılara göndermede bulundu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.