Serkan Çayoğlu yeni dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs’a esprili gönderme yaptı

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak yeni yapımlardan biri olan Bir Zamanlar Kıbrıs’ın çekimlerine devam ediliyor.

Dizinin başrollerinden olan Serkan Çayoğlu, çekimlerdeki imajı ile dikkat çekmişti. Çayoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ile diziye olan merakı arttırıyor. Başarılı oyuncu, yeni dizisinden bir kareyi daha esprili bir şekilde paylaştı.

1960’ların başından, 1974’teki Kıbrıs Barış Harekatı’na kadar geçen sürenin anlatılacağı Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi, o dönem yaşanan olaylara, kahramanlıklara ve gerçek tarihin ayrıntılarına ışık tutacak. Serkan Çayoğlu, Gülper Özdemir, Pelin Karahan ve Ahmet Kural’ın başrolü paylaştığı dizinin çekimlerine tam gaz devam ediliyor.

Serkan Çayoğlu, zaman zaman Instagram sayfasından yaptığı paylaşımlarla diziye merakı arttırırken, takipçilerini de heyecanlandırıyor. Oyuncu ‘Ankaralı’ karakteriyle yer aldığı Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin setinden son olarak aşağıdaki paylaşımı yaptı.

Serkan Çayoğlu’nun o dönemin arabaları önünde verdiği poza eklediği bir ayrıntı ise gülümsetti. Oyuncunun kendi fotoğrafın kenarına ‘Ankaralı’ yazdığı ve fotonun kenarına yerleştirdiği Ahmet Kural’a da ‘Angaralı’ notunu eklediği görülüyor.

YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler