Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk “Yeni Hayat” için yeniden sette çıktı

Kanal D’nin, Covid 19 nedeniyle çekimlerine ara verilen yeni dizisi “Yeni Hayat” yeniden sete çıktı. Dizinin başrol oyuncuları Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Tayanç Ayaydın ve Nilperi Şahinkaya, sette ilk gün heyecanlarını paylaştı.

Serkan Çayoğlu:

“Karantina sonrası tekrar sete çıktık ve bıraktığımız yerden devam ediyoruz. Hiç ara vermemiş gibi hissetmek beni mutlu etti ve kolay adapte olmamı sağladı.”

Melisa Aslı Pamuk:

“Bu zor süreçten sonra işimize geri dönmek beni ve set arkadaşlarımı çok mutlu etti. Umarım hepimiz için iyi ve başarılı bir sezon olur. Yeniden sette olduğumuz için mutluyum.”

Yeni Hayat
Yeni Hayat

Tayanç Ayaydın:

“Uzun bir aradan sonra sete dönmek benim için çok heyecan verici. O kadar özlemişim ki; sete girince sanki pandemi döneminde göremediğim eski bir dostumla karşılaşmış kadar mutlu oldum.”

Nilperi Şahinkaya:

“Sete döndük. Dizimizin ekibine kavuştuğumda setimizi ne kadar özlediğimi hatırladım. Umarım güzel sonuç alırız, heyecan yeniden başladı.”

Senaryosunu Elif Usman’ın yazdığı, yönetmenliğini ise Başak Soysal ve Cem Özüduru yaptığı Yeni Hayat’ın yapımcılığını Karga Seven Pictures Türkiye’den Ömer Özgüner ve Ümmü Burhan üstleniyor.

Başrolleri kadar hikayesi ile de dikkat çeken “Yeni Hayat”, ilk bölümüyle yakında Kanal D’de…

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.