Serenay Sarıkaya’nın keyifli halleri

Son zamanların en başarılı ve en beğenilen kadın oyuncularından birisi olan Serenay Sarıkaya, önceki gün bir AVM’de görüntülendi.

Erken saatlerde AVM’ye gelen Sarıkaya, Alice ekibi ve PSM yönetimi ile birlikte Morini restoranda uzun süren bir toplantı gerçekleştirdiler. Toplantı sonrasında provaya giden Serenay Sarıkaya’nın keyifli halleri dikkatlerden kaçmadı.

blank
Serenay Sarıkaya

Sarıkaya, ”Sabah toplantımız vardı. Şimdi de provaya gidiyoruz. Akşama da sahnemiz var. Toplantı biraz uzun sürdüğü için provaya yetişmem lazım. Kusura bakmayın. Şimdiden yeni yılınız kutlu olsun. Umarım herkes için huzur barış ve sağlık dolu bir yıl olur.” açıklamasında bulundu. Serenay Sarıkaya’nın siyahlar içinde ki sade şıklığı ise göz kamaştırdı.

Serenay Sarıkaya, annesi ile birlikte butik otel açacak

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.